Blogs: Arī zaudējumā ir kaut kas labs

Publicēts: 02.02.2011

Pēc vakardienas spēles mēs varējām atkal nonākt pie dažām labām atziņām. „CSKA” spēlējošie režģotie jaunieši un pārējais papildinājums no MHL kluba „Krasnaja armija” izskatījās tīri gatavi KHL līmenim. Paskatoties, kā pēdējās spēles klājās abiem klubiem, kuri sezonas beigās ir piesaistījuši KHL klubam 4-5 labākos jauniešus no saviem MHL klubiem šķiet, ka šiem jauniešiem ir daudz vairāk cīņasspara un enerģijas nekā vairākiem „Dinamo” gados vecākajiem leģionāriem.

Diemžēl, bet piepildījās prognoze, ka līdz ar Petrovicka pārcelšanu uz pirmo maiņu tā pavisam zaudēs jebkādas dzīvīguma pazīmes un kļūs par lēno divplākšņu ķeksētāju maiņu, kamēr 4. maiņā līdz ar Andra Džeriņa iesaistīšanos izskatījās pat ļoti interesanti tikai, kad 4. maiņā nav neviena slovāka, spēles laiks tai ir ļoti, ļoti mazs un spēle tai parasti jau beidzas 3. trešdaļas sākumā.

Daži skaitļi, kas raksturo „Dinamo” papildinājumus pēc sezonas sākuma

Mikušs 22 spēles 3+1=4 punkti
Petrovickis 17 spēles 1+2=3 punkti
Štāls 11 spēles 2+1=3 punkti

Kā redzam pienesums no mūsu pašu Štāla nav sliktāks, kā no abiem slovākiem tikai Jurčika alga noteikti ir vismaz trīs reizes mazāka. Pie tam neaizmirsīsim to, ka Juris visas šīs spēles ir aizvadījis 4. maiņā, kamēr abiem slovākiem bija gan stipri lielāks spēles laiks, gan meistarīgāki partneri.

Vakar pat hokeja nespeciālisti redzēja, ka CSKA spēlētāji nav vēl saspēlējušies jaunajiem drusku trīcēja kājas un lai to izmantotu, bija nepieciešams aktīvs presings jau pretinieku aizsardzības zonā, kur maskaviešu aizsargi nereti šādās situācijās zaudēja ripu. Diemžēl jau pieminētā 1. maiņa ar to neizcēlās tieši otrādi, Hartiganam un Petrovickim vairākas reizes bija problēmas laicīgi atgriezties aizsardzībā, kas vienā no šīm reizēm noveda arī pie 2. vārtu zaudējuma.

Protams, gudri runāt prot visi, taču, manuprāt, Bukarts blakus Hartiganam un Surovijam būtu izskatījies daudz interesantāk nekā Petrovickis un gan jau sausais atlikums arī būtu bijis lielāks.

Edgars

Raksta autors Edgars.

Hokeja fans jau 22 gadus. Kopš leģendārā "Dinamo" sudraba sezonas 87./88. aktīvi seko līdz visiem mūsu hokejistu startiem gan klubos, gan izlasē. Var palepoties ar vienu no lielākajām latviešu hokejistu kartiņu kolekcijām Latvijā.

8 Komentāri par “Blogs: Arī zaudējumā ir kaut kas labs”

 1. Hosting

  04/06/2016 | 18:06

  Sakotneji bus pieejama kluba majas lapas pagaidu versija, kas izveidota, nemot vera milzigo interesi par Rigas Dinamo, ko apliecina lielais interneta adreses

 2. Darkz.

  11/02/2011 | 12:36

  “Holts” un “Dārziņš” vislabākie… :]

 3. Colt74

  06/02/2011 | 07:19

  http://www.youtube.com/watch?v=SuKtZyp5MlI

 4. #13

  03/02/2011 | 21:33

  Tagad paņemsim pāris uzbrucēju trijniekus no hk Rīga un vienu džeku no Metalurga – lieta darīta . 1/4fināls vai 1/2 fināls rokā. Varbūt tomēr vajag sākt kādam vadīt kamandu?

 5. Māris

  02/02/2011 | 23:01

  Petjku tak paņēma, jo trenerim visur dabā vajag līdzsvaru, nu kā tad bez slovāka. Aizkulisēs pietiekoši teksti klīst par to kā Šuplers skatās uz HK Rīga un Metalurga spēlētājiem, tie tiek ņemti tikai tad ka tiešām nav kur sprukt!

 6. Autors ihtiandram

  02/02/2011 | 22:38

  Vienam glāze liekas papusei tukša, otram papusei pilna … bet nu ja netver tik smalkas lietas… ir arī pozitīvais līdz ar Džeriņa iesaistīšanu 4. maiņa sāka spēlēt produktīvāk :) par to prieks :) + redzot ACSK jauniešu sniegumu Šūpim turpmāk būs grūtāk atšauties, ka jāņem slovāku penši nevis Vilkoits vai Upītis…

 7. ihtiandrs

  02/02/2011 | 21:18

  Un kur tad ir tas labums no zaudējuma?
  Virsraksts par māti-raksts par meitu jeb kā man gribās gudram būt:D

 8. halta Malta

  02/02/2011 | 20:28

  Nu, manuprāt, tā arī ir, jo Petrovickis vairs nav īsti spēka gados un viņš nav ar ne ko labāks par Bukartu vai kādu citu ! Arī pats Petrovickis bieži izdara nevajadzīgus noraidījumus, jo ar kājām netiek līdz un darbojas ar nūju, vai turēšanu !

Pievienot komentāru