ALDARIS PAGARINA SADARBĪBU AR RĪGAS DINAMO

Publicēts: 03.08.2011

Latvijas lielākā alus darītava Aldaris pagarina ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Rīgas Dinamo. Noslēgtais līgums paredz ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī abu pušu sadarbību mārketinga un hokeja attīstības jomā, tādējādi palīdzot gan Rīgas Dinamo, gan Latvijas hokejam kopumā. 

A/s Aldaris izpilddirektors Tomass Panteli: „Mūsu līdzšinējā sadarbība ar Rīgas Dinamo bijusi ļoti veiksmīga, tādēļ ir tikai loģiski, ka mēs vienojāmies šo sadarbību pagarināt. Ar Dinamo esam kopā jau no 2009. gada un šajā laikā Aldaris atbalstījis ne tikai pašu komandu, bet arī Rīgas Dinamo fanu klubu, ar kuru arī esam vienojušies par sadarbības turpināšanu.” 

Jāatzīmē, ka pagājušajā sezonā Rīgas Dinamo mājas spēles vidēji apmeklēja 7 619 skatītāji (Starptautiskās hokeja federācijas dati), bet Arēnā Rīga tika izdzerti vairāk nekā 125 000 litri Aldara alus. 

A/s Dinamo Rīga valdes loceklis Zigmārs Priede: „Mēs esam gandarīti, ka varam turpināt līdzšinējo sadarbību ar Aldari, jo hokejs un alus ir tikpat kā nešķiramas vienības. Ceru, ka šī sadarbība ļaus sasniegt mūsu nospraustos sportiskos mērķus, tādējādi iepriecinot arī mūsu kluba atbalstītājus un fanus.” 

„Iepriekš, sadarbojoties ar Dinamo spēlētājiem, komandas vadību un faniem, esam izstrādājuši īpašu alus šķirni Uzvarētāju alus, ziedojot 1 santīmu Rīgas Dinamo no katras pārdotās dzērienu vienības, kā arī veikuši daudzas citas aktivitātes, lai iepriecinātu hokeja fanus. Kopā ar Dinamo esam izbaudījuši daudz patīkamu mirkļu un ceram, ka arī šosezon viņi mūs iepriecinās ar savu sniegumu,” saka T.Panteli. 

Gaidāmās sezonas laikā Aldaris gādās par dažādiem pārsteigumiem gan komandas spēlētājiem, gan skatītājiem. Pirmais no tiem paredzēts jau 26. augustā, kad Latvijas dzelzceļa kausa izcīņas laikā noritēs Aldara spēle. 

Aldaris ir dibināts 1865. gadā un ir lielākā alus darītava Latvijā, kā arī viena no lielākajām Baltijas valstīs. Aldaris ir Carlsberg Grupas uzņēmums. Aldara produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus. 

Papildu informācija:

Oskars Fīrmanis,
A/S Aldaris sabiedrisko attiecību konsultants

Tālr.: +371 6 7023288

Mob.tālr.: + 371 29660005

E-pasts: oskars.firmanis@aldaris.lv

www.aldaris.lv

http://twitter.com/AldarisAlus

http://www.facebook.com/ASAldaris

Dinamo Fanu klubs

Raksta autors Dinamo Fanu klubs.

Pievienot komentāru